SXSW Festivali’ne Türkiye’den Iyzico katıldı

0

Iyzico, her yıl ABD’de düzenlenen SXSW Festivali’nde katıldı. Iyzico Pazarlama Müdürü Çağdaş Önen, SXSW dahilinde Girişim Hızlandırma Programı’nın Global Danışma Kurulu’nda yer alarak Türkiye’yi temsil etti.

Etkinlik Teksas’ta gerçekleşti

Türkiye’nin yenilikçi ödeme şirketi iyzico, bu yıl 10–19 Mart tarihleri arasında ABD’nin Teksas eyaletinde düzenlenen SXSW Festivali’ne katıldı.

Önen, başta interaktif teknolojiler olmak üzere uluslararası sinerji yaratmak amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe başka Türk girişimcilerin katılımı ve sunum yapması için destek verdi.

 

Etkinlik hakkında Iyzico Pazarlama Müdürü Çağdaş Önen: “SXSW; ödeme, finansal teknoloji çözümleri, giyilebilir çözümler, güvenlik çözümleri gibi birçok sektörden katılımcıları ağırlıyor. Iyzico olarak bölgemizdeki ödeme fırsatları konusunda katılımcıları bilgilendirdiğimiz bu etkinliğin hem iyzico hem de Türkiye adına ekonomik anlamda büyük faydaları olacağına inanıyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>