Synology, KOBİ’lere enerji tasarrufu sağlıyor

0

Büyük ölçekli şirketlerden kamuya, KOBİ’lerden bireysel kullanıcılara kadar geniş bir yelpazeye çözümlerini ulaştıran Synology, pazara sunduğu yeni DiskStation DS2015xs ve DS3615xs ürünleri ile maliyet tasarrufu ve verimlilik sunmaya devam ediyor.

Kurumları, kullanıma sunulan DiskStation DS2015xs ve DS3615xs ürünleri ile verimli kıldıklarını ifade eden Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Günümüzde verimli ve kolay veri yönetimi, kurumların ve bireylerin en büyük önceliği. Doğru verilerin doğru zamanda konumlandırılması ve uygun alanlarda kullanımı, yüksek katma değerlerin elde edilmesini mümkün kılıyor. Yeni ürünlerimiz sayesinde bu katma değerlere katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Yüksek performanslı, verimli ve ihtiyaçlara göre şekillenebilen ürünlerimiz ile kullanıcılarımızı geleceğe taşıyoruz” dedi.

Yeni ürünlerden DiskStation DS2015xs, Cortex A15 dört çekirdekli işlemci ve 8 GB’a kadar genişletilebilir bir RAM modülü ile kullanıma sunuluyor. Ürün 8 yuvaya ve Dual 10GbE SFP+ LAN portlarına sahip. İstenildiğinde DX1215 genişletme ürünü ile yuva sayısı 20’ye kadar çıkabiliyor. Özellikle KOBİ’ler için standart bir kullanımın üzerinde maliyet avantajı sağlayan DS2015xs ile yüksek performanslara ulaşmak mümkün. DiskStation DS3615xs ise 3,4 GHz çift çekirdekli x64 işlemcisi ile yüksek performansı mümkün kılıyor. Ürün, 32 GB’a kadar genişletilebilir RAM modülünü üzerinde barındırıyor. DS3615xs, 3,0 12 yuvaya sahip bu ürün, dört adet Gigabit LAN portları sayesinde, yüksek hızlı veri aktarımında ultra yüksek performans dönemini de başlatmış bulunuyor.

Yüzde 90’a varan enerji tasarrufu

Kullanıcı ve enerji dostu NAS ürünleri ile veri depolama alanında yüzde 90’a varan enerji tasarrufu sağladıklarını belirten Yiğit, “Ürünlerimizin en temel özellikleri; kolay kullanılması, yüksek performansa sahip olması, sınırsız paylaşımı mümkün kılması, verimli olması ve güvenirlik. Mevcut BT altyapılarına kolay bir şekilde entegre edilebilen ürünlerimiz, verilerin tek bir noktadan kolayca yönetilebilmesine imkan sağlıyor. Verimli ve kullanışlı bir deneyim sunan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajlar ile birlikte sezgisel ve kullanıcı dostu arayüze sahip. Aynı zamanda ürünlerimiz en iyi fiyat/performans dengesini sunuyor. Synology olarak, kurumlara sürdürülebilir, uçtan uca çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>