Taşınabilir SSD tanıtıldı!

0

Taşınabilir SSD

ADATA SC685 model yeni bir taşınabilir SSD tanıtıldı. Üstelik bu SSD’yi cüzdana koyarak taşımak da mümkün.

Taşınabilir SSD özellikleri

Günümüzde artık birçok teknoloji taşınabilir hale geliyor. Taşınabilir HDD’ler ise yerini taşınabilir SSD’lere bırakmaya başladı. ADATA SC685 isimli yeni SSD, hem kolaylıkla taşınabilmesi hem de cüzdanın içine bile sığması sayesinde önemli avantajlar sunuyor.

USB 3.1Type-C bağlantısına sahip olan bu SSD, 500 MB/s veri aktarım hızına da sahip. ADATA SC685 ayrıca 250GB, 500GB, 1TB ve 2TB depolama seçenekleriyle, farklı kullanıcı taleplerinin karşılanmasını sağlıyor.

9.5 mm kalınlığındaki bu SSD, 35 gram ağırlığında olması sayesinde çok kolay bir taşıma imkanı sunuyor. USB OTG uyumu da bulunan SSD, Android cihazlarla da uyumlu şekilde çalışabiliyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>