Tech Data Türkiye’de üst düzey görev değişikliği

0

Sekiz yıldır Tech Data Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Hakkı Eren, görevinden ayrıldığını açıkladı. Şirketin Genel Müdür koltuğunda bunda sonra Behçet Yumrukçallı oturacak. Behçet Yumrukçallı Tech Data Türkiye Genel Müdürü koltuğunun yeni sahibi oldu.

Tech Data Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı oldu

Tech Data Türkiye’de koltuk değişikliği yaşandı. Sekiz yıldır bu görevi sürdüren Hakkı Eren, görevinden ayrıldığını duyurdu. Tech Data, 10 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Behçet Yumrukçallı’yı Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü olarak atadığını açıkladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tech Data Doğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Judith Schreibmayer, Hakkı Eren’e yaptığı işler için teşekkür ederken, Yumrukçallı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Behçet Yumrukçallı yeni görevinde, Tech Data stratejilerinin uygulanmasından ve büyümesinden, Tech Data çözümlerinin ve vaatlerinin Türkiye pazarı için karlı büyümeyi destekleyecek şekilde yönetilmesinden sorumlu olacak.

Reuters ve Netas gibi şirketlerin farklı pozisyonlarında görev yapmış olan Yumrukçallı, yaklaşık 14 yıl boyunca NetApp Türkiye Genel Müdürü olarak görev yaptı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>