Tech Data ve Adobe el sıkıştı

0

HP, Apple, Cisco ve Microsoft dahil olmak üzere yüzlerce şirketin ürünlerini pazara sunmalarına yardımcı olan Tech Data, bu kez Adobe ile el sıkıştı. Bu iş birliği kapsamında Adobe iş ortakları da birçok destek alacak.

Tech Data ve Adobe anlaşma imzaladı

Adobe çözümlerinin Türkiye’deki müşterilere dağıtımı için Adobe Systems Incorporated ile anlaşma imzalayan Tech Data, Adobe’nin çözüm portföyünün kanal ortaklarına satışını gerçekleştirecek. Bu arada Tech Data ve Adobe’nin EMEA bölgesinde uzun yıllardır sürdürdüğü bir iş ortaklığı olduğunu da belirtelim. Bu iş birliği ile birlikte Adobe iş ortakları için de birçok destek sunulacak.

Konuyla ilgili Tech Data Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı da bir açıklama yaptı:

“Bugün Adobe iş ortaklarını Tech Data Türkiye’ye davet ediyoruz. Adobe iş ortaklarımıza mesajımız son derece net; en iyi, en erişilebilir ve en hızlı iş geliştirme desteklerinden yararlanmak için en iyi adres Tech Data’dır. Tech Data olarak Adobe iş ortaklarımıza birçok iş geliştirme destekleri sağlamaya hazır durumdayız. Şirketimizde Adobe’den sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak İsmail Keleş’i görevlendirdik. Kendisi ve ekibi, iş ortaklarımızla proaktif bir şekilde çalışarak katma değerli fırsatlar üretmeye yoğunlaşacaklar.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>