Tech Data’dan, Avrupa’daki iş ortaklarına bulut desteği

0

Tech Data A TD SYNNEX Company’nin Avrupa’daki ortakları için başlattığı güçlendirilmiş bulut destek hizmetleri programı ELITE Bulut Destek Hizmeti (CSS) İş Ortağı Programı, iş ortaklarının müşteri artışına yardımcı olabilecek, iş hedeflerine uygun kȃrlı bulut hizmetleri ve lisans portföyü oluşturmasına olanak tanıyor.

Tech Data, bulut altyapılarını güçlendirdi

Tech Data A TD SYNNEX Company Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı, şu an itibariyle bu servis ve hizmetlerin Türkiye’de de yurtdışı kaynaklı olarak verilebildiğini belirtiyor. Yumrukçallı, “Verilecek servis ve hizmetlerin kalitesinin en üst düzeyde olması için, alanında uzman teknik kadrolar bölge bağımsız oluşturuldu. Bu durum, tüm Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de bu servis ve hizmetlerin alınmasına olanak sağlıyor” diyor.

Ortak markalı veya kendi markaları ile temel ve genişletilmiş ELITE CSS Ortak Programı seçenekleri arasında seçim yapabilme olanağı sunan program, ortakların müşteriye özel bir hizmet paketleri oluşturmasını sağlayan esnek bir yapıya ve kullanıma göre faturalandırma özelliğine sahip.

Garantili ilk yanıt süresi SLA’leri, hizmet kalitesine dayanan rekabet gücü sağlama veya regülasyonun getirdiği zorunlulukları karşılama noktasında önem taşıyor. Tech Data Avrupa Bulut ve Yazılım Başkan Yardımcısı Denis Fouquet, programın bütünü hakkında “ELITE CSS programı, iş ortaklarının Tech Data'nın ölçeğinden ve bulut uzmanlığından yararlanarak bulut hizmetleri yeteneklerini nispeten düşük bir yatırımla dönüştürmelerini sağlıyor.

Bulut hizmetleri için yeni bir çağın habercisi olan bu program, iş ortağının sayısız eklenti ve kendi markalarıyla çözüm sunma seçeneklerini karıştırıp eşleştirerek gerçekten özelleştirilmiş hizmet teklifleri geliştirmesini mümkün kılıyor. Bunun, iş ortaklarımız ve onların son müşterileri için hızla olmazsa olmaz hale gelecek müşteri odaklı bulut hizmetleri için yeni bir standart oluşturduğuna inanıyoruz” değerlendirmesini yapıyor.

Oğuz Çakır

Bir senedir ShiftDelete.Net çatısı altında teknoloji haberleri yazıyor. Aynı zamanda TechInside için iş dünyasına özel içerikler üretiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>