Tech Mahindra blockchain çözümleri geliştirecek

0

Tech Mahindra blockchain

Hindistan merkezli teknoloji devi Tech Mahindra, yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor. Tech Mahindra blcockhain çözümleri ile ön plana çıkacak.

Tech Mahindra blockchain için çalışacak

Hindistan’ın ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinde Tech Mahindra, son yıllarda yenilikçi teknolojilere yaptığı yatırımlarla ön plana çıkıyor. Tech Mahindra için blockchain de bu alanlardan biri olarak yer alıyor.

The Economic Times tarafından paylaşılan bilgilere göre, The Economic Times blcockhain çözümleri sunabilmek amacıyla Amazon Web Hizmetleri ve diğer kuruluşlarla iş birliğine gitti. İş sürekliliği ve tedarik zincirlerini iyileştirme amacıyla çalışmalarına devam eden Tech Mahindra, özellikle havacılık sektörüne yönelik blockchain kullanacak. Teslimat sürecini daha fazla dijitalleştirmeyi ve güvenilir hale getirmeyi hedefleyen Tech Mahindra, blockchain ağı geliştirecek.

Telekom sektörünü de hedef alan Tech Mahindra, şirketin daha fazla görünürlük sağlamasını hedefliyor. Ayrıca sağlık sektöründe ise Tech Mahindra, maskelerden dezenfektanlara kadar birçok ürünün sahte olup olmadığını tespit edebilir hale gelecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>