Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 15. sayısını okuyabilirsiniz

İş dünyasını teknolojinin hızlı gündemiyle buluşturan dergimiz TechInside'ın 15. sayısı yayında. Dergiyi web sayfamızdan ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.
- Advertisement -

kapakyatarDeğerli TechInside okurları,

TechInside’ın 15. sayısı da ücretsiz olarak okumak isteyenler için hazır.

Yeni sayımızda öne çıkardığımız dosya konumuz, kurumsal baskı çözümleri oldu. Dijitalleşen dünyada kağıt baskı ihtiyacı azalıyor gibi görünse de, kurumsal hala pek çok faklı senaryoda kaliteli, hızlı ve ekonomik baskı çözümlerine ihtiyaç duyuyorlar. Bu sayımızda da kurumların baskı çözümü ihtiyaçlarına yer verdik ve hangi kriterleri öne çıkardıklarını, hangi detaylardan şikayetçi olduklarını, kurumlarla ofisteki yazıcıları arasındaki ilişkiyi inceledik.

Elbette, dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Teknoloji dünyasından ve şirketlerden önemli haberlerin, farklı görüş ve köşe yazılarının yanında BT çalışanları nasıl sorunlar yaşıyor, BT yöneticilerinin farklı deneyimleri, BT dünyasındaki yeni atamalar, yeni projeler, anlaşmalar, şirket evlilikleri, yeni teknolojiler gibi çok önemli haberleri ve başka bir yerde bulamayacağınız çok değerli köşe yazılarıyla analizlere de yine dergimizin sayfalarından ulaşabileceksiniz.

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak okuyabileceğiniz dergimiz sayfaları arasında teknoloji ve iş dünyasına ilişkin çok sayıda haber, analiz ve köşe yazıları sayesinde teknoloji dünyasına dair farklı görüş ve yorumlarla oluşmuş zengin bir içerikle karşılaşacaksınız.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.


TechInside dergimizin dijital kopyasını bu linkten her zaman olduğu gibi ücretsiz okuyabilir ve indirebilirsiniz.


 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir