Tecpro’da yeni ürün

0

rseries_2014_enGörüntüleme sistemlerindeki uzmanlığıyla bilinen, Tecpro Bilgi Teknolojileri 1927 yılından bugüne kadar teknoloji üreticisi olan JVC markasının disribütörü oldu. 

JVC’nin  sunduğu çözümler arasında Yüksek Çözünürlüklü Görüntüleme Sistemleri, Dijital Video Kameraları, Ev Sinema Sistemleri, Ses Sistemi ve Bileşenleri, Taşınabilir Ses Ürünleri, Otomobil Ses&Video Ürünleri ve Aksesuvarları , Dijital Video Depolama Aygıtları yer alıyor.

Tecpro ‘nun  distribitörlüğünü yaptığı JVC’nin   D-ILA görüntüleme teknolojisine sahip Ev Sineması ve Simülasyon Video Projektörleri  farklı bir kalite anlayışı ile kullanıcıların görüntü kalitesi, parlaklık, kontrast, renk ve taşınabilirlik beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Türkiye çapında yaygın bayi ağıyla ürünlerin dağıtımını yapacaklarını belirten Tecpro yetkilileri özellikle Ev Sinema  projeksiyon pazarında 2K ve 4K çözünürlüğü destekleyen yüksek kontrast seviyesine sahip modelleri müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>