Teknoloji liderlerinin buluşacağı tarih belli oldu

0

Türk ve İngiliz teknoloji sektörlerinin lider isimlerinin ağırlanacağı Birleşik Krallık Teknoloji Konferansı için tarih belli oldu. Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan konferansın tarihi 17 Şubat 2020.

Birleşik Krallık Teknoloji Konferansı için ana konular açıklandı

17 Şubat günü düzenlenecek olan konferans tüm gün boyunca sürecek. İstanbul’daki Whyndham Grand İstanbul Levent Otel‘de gerçekleştirilecek olan konferansın ana konuları şu şekilde olacak:

Finansal Teknoloji, Dijital Sağlık, Bilim ve İnovasyon, Üretimde Dijitalleşme, Akıllı Şehirler. 

Her konu başlığı üzerine derinlikli sunumların yapılacağı konferansta tabii ki soru-cevap bölümü de olacak. Aynı zamanda Birleşik Krallık’taki sektörel fırsatların ve potansiyel iş ortaklığı alanlarının da detaylarıyla anlatılacağı oturumlar yapılacak. 

Konferansta ayrıca Birleşik Krallık ve Türkiye arasında yatırım ve ticaret olanakları, yatırımcıların Birleşik Krallık’ta nasıl şirket kurabileceği ve şirketlerini nasıl büyütebileceği yanında kurumsal yükümlülükler konusunda da detaylı sunumlar yapılacak.

Türk ve İngiliz teknoloji sektörlerinin lider isimlerinin katılacağı söylenen konferans ile ilgili daha detaylı bilgiler, konferans günü netleştikçe belli olacak. 

Son olarak, konferansın İngilizce olarak gerçekleştirileceğini belirtelim.

Konferansa katılım için buradan kayıt olabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>