Teknoloji ve perakende sektöründe büyük işbirliği

0

Sektörde 30’ncu yılını kutlayan Bilkom, Asus ile imzaladığı anlaşma kapsamında yeni Zenfone telefon ailesini dağıtacak. “Dijital Yaşamın Bilkom Güvenceli Yeni Ürünü Zenfone” Notebook & Ultrabook, Tablet ve Mobil, Masaüstü ve AIO Bilgisayar, Ekran ve Projektörler, ROG, Anakart ve Ekran Kartı, Ses ve Multimedya ürünleri, Ağ ürünleri ile Aksesuarlar ürün gruplarında dünyanın en değerli markalarından biri olan; sektörünün liderlerinden Asus, tüketici pazarında ses getirecek yeni Zenfone serisini “Bilkom Güvencesi” ile Türkiye pazarına sunacak.

Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık
Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık

 

Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, Bilkom’un, işbirliği yaptığı markaları için, uzun yıllardır sürdürdüğü pazar geliştirme faaliyetleri ve misyonu olan dijital yaşam koçluğu sayesinde Türkiye’de olgunlaştırdığı teknoloji pazarı portföyüne Asus’u da dahil etmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Bilkom olarak, işbirliğine girdikleri markalara tüketicilerin dikkatini çekmeyi, gereken önemin verilmesine katkı sağlamayı temel gaye edindiklerini aktaran Cömert Varlık, “Bugüne kadar çalıştığımız markaların değerlerini koruyan ve katkı sağlayan çalışmalarımız nedeniyle bizimle işbirliği yapmak için oldukça fazla talep geliyordu. Biz her zaman, öncelikli olarak Türkiye’deki pazarın ve tüketicinin ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılayan, alanının en değerli markaları ile işbirliklerine girmeyi tercih ettik. Odaklandığımız katma değerli dağıtım stratejimiz, iş anlayışlarımız ve ilkelerimiz konusunda örtüştüğümüz Asus ile de işbirliğini imzaladık ve Zenfone gibi son derece şık ve güzel bir seriyi perakende sektörü üzerinden çok yakında piyasaya sunacağız” dedi.

Asus Sorumlu Ülke Müdürü Bora Aras
Asus Sorumlu Ülke Müdürü Bora Aras

 

Asus Sorumlu Ülke Müdürü Bora Aras ise Bilkom ile yapılan anlaşma kapsamında şunları söyledi:

Bilkom, Türkiye pazarında, taşıdığı markalara pazarlama, dağıtım kanalları ve satış sonrası hizmetlerinde sağlamış olduğu katma değerlerle önemli bir oyuncu olduğunu ispatlayan bir kuruluştur. Bu nedenle yeni ürün ailemizin başarı ile temsil edilmesi konusunda Bilkom’u tercih ettik. Tüketici nezdinde güven unsuru olarak kabul edilen Bilkom hizmetlerinin, Asus ürünleri için de eksiksiz yerine getirileceğini bilmek bizleri memnun etmektedir. Dağıtıcılık anlaşmamızın uzun yıllar sürecek kalıcı bir dostluğun ilk adımı olmasını temenni ediyorum.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>