Teknolojik traktörler Konya Fuarı’nda tanıtıldı

0

Tarım sektörünün önemli oyuncularından Massey Ferguson, çiftçilerin iş yükünü azaltan, yakıt tasarrufu sağlayan, verimliliği artıran, güvenilir ve ileri teknolojiye sahip traktörlerini Konya Fuarı’nda tanıttı.

Traktörlere teknoloji dopingi

Fuse Teknolojileri stratejisi, çiftlik operasyonlarını daha verimli kılmaya yarayan hassas tarıma olanak sağlayıp, kablosuz bağlantı ile arıza tespit hizmetleri yoluyla genel çiftlik işlerini iyileştirirken arıza süresini de en aza indiriyor.

AGCO Pazarlama Müdürü Özlem Aşcı yeni ürünleriyle ilgili “AGCO, tarımsal ekipman tasarımı, üretimi ve dağıtımında dünyanın ileri gelen kuruluşlarındandır. Massey Ferguson AGCO’nun dünya çapındaki markalarından biri olup traktörden biçerdövere, balya makinelerinden yem ve hasat makinalarına kadar kadar geniş kapsamlı ürün yelpazesi ve yaygın satış sonrası desteği ile daha üretken bir tarımı destekler, çiftçilere komple çözümler sunar” dedi.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>