Telefondan ısıtmalı eldiven geliştirildi

0

Telefondan ısıtmalı eldiven

Candle Apparel isimli bir şirket, telefondan ısıtmalı eldiven geliştirdi. Oldukça ince bir yapıda olan bu eldiven, kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Telefondan ısıtmalı eldiven

Kış aylarında, ellerdeki üşüme yaşanan en büyük problemler arasında yer alıyor. Candle Apparel isimli bir şirket, kullanıcıların ellerini ısıtacak elektronik bir eldiven geliştirdi.

İpek, suni kauçuk ve likradan üretilen bu eldiven, kalın kayak eldivenlerinin aksine günlük hayatta çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca özel parmak uçları sayesinde, eldiveni çıkarmadan telefonu kullanmak mümkün oluyor.

İç kısmında karbon fiber ısıtma yapıları içeren eldivende, sıcaklık kontrolü telefon tarafından sağlanıyor. Böylelikle kullanıcılar eldivenin sıcaklığını telefonları aracılığıyla ayarlayabiliyor.

Tek şarjla 3 saat boyunca kesintisiz ısıtma sağlayan eldivende, 50 dereceye kadar sıcaklık ayarlanabiliyor. Indiegogo üzerinden destekçi toplamaya devam eden eldivenin ön siparişlerdeki satış fiyatı ise 160 dolar olarak açıklandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>