Telegram güncelleme aldı

0

Telegram güncelleme

Telegram güncelleme ile daha kullanıcı dostu bir hale geldi. Yeni güncellemede, tasarımdan veri kullanımına kadar birçok yeni özellik yer alıyor.

Telegram güncelleme ile yenilendi

Kullanıcı verilerini WhatsApp gibi platformlara kıyasla daha güvende tutan Telegram, bu özelliğiyle şirketler tarafından da tercih ediliyor. Yayınlanan yeni güncellemeyle Telegram’a kullanıcıların rahatlığını artıracak birkaç yeni özellik eklendi.

Güncellemede ilk olarak dikkat çeken, arka plan tasarımının özelleştirilebilir olması oldu. Bir diğer özellikte ise ‘çevrimiçi gönder’ seçeneği dikkat çekti. Bu özellikle kullanıcılar, alıcı çevrimiçi olduğu zaman mesajlarını iletebilecekler.

Ayrıca gece moduna hızlı geçiş, aramaları genişletme ve gönderilen videoların kalitesini ayarlayabilme gibi farklı seçeneklerle de kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık veriliyor. Telegram, bu yeni özellikleriyle kullanıcı memnuniyetini artıracak gibi görünüyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>