Telegram kripto para projesini bitirmek üzere

0

Telegram kripto para

Telegram kripto para projesi TON’u tamamlamak üzere. TON ile piyasaya çıkacak olan TMT’nin kripto para piyasasına çok hızlı bir giriş yapması bekleniyor.

Telegram kripto para piyasasını etkileyecek

Özellikle 2018 yılında kripto para piyasası çok ciddi bir düşüş yaşadı. Ancak bu düşüş ve dalgalanmaları normal olarak karşılayan teknoloji şirketleri, kripto piyasasına yönelik projelerine hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en büyük ve güvenli mesajlaşma platformlarından biri olan Telegram, uzun süredir kripto para piyasasına yönelik projeler üzerinde çalışıyor. Bu projelerden biri olan TON’un (Telegram Open Network) yüzde 70’i tamamlandı. 

Ethereum’a alternatif olması beklenen TON, şu ana kadar 1.7 milyar dolar yatırım almayı başarmıştı. Özellikle akıllı sözleşmeler için kullanılacak olan TON projesi, TMT para birimiyle piyasaya çıkacak. 2019 yılının ilk aylarında kullanıma başlanması beklenen TMT’nin ilk 10 kripto para birimi arasında yer alması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>