Telegram mesaj silme özelliğini duyurdu

0

Telegram mesaj silme

Telegram mesaj silme özelliğine bir yenilik daha ekledi. Telegram mesaj silme özelliği, çift taraflı hale getirilerek daha güvenli oldu.

Telegram mesaj silme artık çift taraflı yapılabiliyor.

Güvenli mesajlaşma platformu olarak kendisini lanse eden Telegram, bu güvenlik önlemlerini daha sıkı hale getiriyor. Telegram, son olarak çift taraflı mesaj silme özelliğini duyurdu. Bu özellikle kullanıcılar, gizli bir konuşmada mesajları silmek istediğinde karşı taraftan da silebilecek. Bu mesajlar bir daha ulaşılamaz hale gelerek, tüm konuşma geçmişi kaybolacak.

Ayrıca uygulamanın Gizlilik ve Güvenlik ayarlarında, profil fotoğraflarınızı kimlerin görebileceğini kısıtlayabileceğiniz ve iletilerin hesabınızı geri izlenmesini engelleyebileceğiniz yeni bir özellik de duyuruldu.

Telegram, kullanıcıların mesajlarını bulutta depolamayarak, güvenliği daha da sıkı hale getiriyor.

Mesaj silme özelliği WhatsApp’da da bulunuyor ancak siz mesajı sildiğinizde, karşı tarafa da bu silmeyle ilgili bilgi gidiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>