Techinside Google News
Techinside Google News

Telenor IoT 20 milyon SIM kart ile aktif hizmet veriyor

Küresel IoT sağlayıcısı ve telekom operatörü Telenor, son yıllarda hızlı bir büyüme yaşadı ve Avrupa'nın en iyi 3 IoT operatörü ve dünyanın en iyi IoT operatörleri arasında yer alıyor.
- Advertisement -

Küresel IoT sağlayıcısı ve telekom operatörü Telenor, son yıllarda hızlı bir büyüme yaşadı ve Avrupa’nın en iyi 3 IoT operatörü ve dünyanın en iyi IoT operatörleri arasında yer alıyor.

Olumlu gelişme, mevcut müşterilerin işlerinin başarılı bir şekilde büyümesiyle birlikte yeni müşterilerin hızlandırılmış hızından kaynaklanmaktadır. Daha fazla endüstri dijitalleşmeye doğru ilerledikçe bu büyümenin devam etmesi bekleniyor.

Telenor Connexion CEO’su ve Telenor IoT Başkanı Mats Lundquist: “Telenor IoT müşterilerinin bağlantı talebindeki artış çok olumlu ve küresel ölçekte olup bitenlerin yalnızca bir dalgalanması. Akıllı ürün ve sensör üreticilerinin, halihazırda etrafımızda olmakta olan bir gelişme dalgası için teknolojilerini değerlendirmeleri ve güncellemeleri gerekiyor. Önümüzdeki yıllarda genişletilmiş bir küresel ağ ve yeni teknolojik gelişmeler aracılığıyla müşterilerimizin büyümesini kolaylaştırmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Son üç yıldır Telenor, dünya çapında Yönetilen IoT hizmetleri için Gartner Magic Quadrant’ta Lider seçildi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir