Teleperformance Türkiye EN 15838:2009 sertifikasını aldı

0

EN 15838:2009 Çağrı Merkezi İletişim Merkezleri Hizmet Sertifikası’nı almaya hak kazanan Teleperformance Türkiye, böylece Avrupa Birliği (AB) standartlarında çağrı merkezi hizmet kalitesini tescillemiş oldu.

Teleperformance Türkiye, çağrı merkezi hizmetlerine yönelik yönetim stratejileri, altyapı, süreç etkinliği, yenilikçi uygulamalar, anahtar performans göstergeleri, sosyal sorumluluk, müşteri ilişkileri ve müşteri memnuniyetini etkileyen unsurlar gibi kritik faktörlerin yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi nedeniyle, Vericert Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Şirketi tarafından yapılan denetimle EN 15838: 2009 Çağrı Merkezi İletişim Merkezleri Hizmet Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

Teleperformance Türkiye Genel Müdürü Engin Utkan, EN 15838:2009 sertifikası ile  stratejik yol haritasında çok büyük bir adım attıklarını vurguladı. Utkan, Avrupa Standardizasyon Komitesi (CEN) tarafından hazırlanan bu sertifika sayesinde Teleperformance Türkiye’nin çağrı merkezi sektöründe müşteri ilişkileri ve memnuniyeti yönetiminde uzmanlığını ve ulaştığı kriterleri bir kez daha kanıtlamış olduğunun altını çizdi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>