Tesla Apple Pay ürün müdürünü transfer etti

0

Tesla Apple Pay

Günümüzde otomotiv şirketleri de artık teknoloji şirketi haline geldi. Tesla Apple Pay ürün müdürü olarak görev yapan Michael Rihani’yi ekibine kattı.

Tesla Apple Pay ürün müdürü Michael Rihani’yi transfer etti

Günümüzde teknoloji şirketleri arasında yönetici ve çalışan transferleri artık alışık olduğumuz bir durum. Hatta otomotiv şirketleri ile teknoloji şirketleri arasındaki transferler de artık pek sürpriz değil.

Tesla ile Apple arasında, bu konuda önemli bir transfer yaşandı. Apple Pay ürün müdürü olarak görev yapan, Apple Card ve Apple Cash’in de arkasındaki en önemli isimlerinden biri olan Michael Rihani, Tesla’ya transfer oldu. Özellikle ödeme sistemleri alanında önemli bir tecrübeye sahip olan Rihani, artık Tesla Supercharger’da ürün yöneticisi olarak görev yapacak.

Supercharger için başlatılan ödeme programının, Tesla’nın böyle bir transfer yapmasını gerektirdiğini söyleyebiliriz. Henüz alt yapısı yeni yeni hazırlanan bu ödeme programında, Rihani gibi tecrübeli bir ismin yer alacak olması, yenilikçi uygulamalarla karşılaşabileceğimizin de sinyallerini veriyor.

Özellikle de ödeme için bekleme sürelerinin uzun olması, ve ödemelerde yaşanan temel problemler, Rihani’nin Supercharger ürün yöneticisi olarak çözmesi gereken ilk problemler diyebiliriz.

Otomotiv şirketinin teknoloji dünyasının önemli bir ismini transfer etmiş olması da artık birçok sektörün iç içe olduğunu ortaya koyuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>