Tesla BTCPay açıklarını raporladı

0

Tesla BTCPay

Tesla, Bitcoin’in en büyük destekçileri arasında yer alıyor. Son olarak Tesla BTCPay açıklarını raporlayarak, güvenlik sorunlarının kaldırılmasını sağladı.

Tesla BTCPay açıkları için rapor yayınladı

Günümüzde Bitcoin artık bir ödeme aracı haline geldi. Otomotiv şirketlerinden restoranlara kadar Bitcoin ile ödeme yapmak mümkün hale geliyor.

Bitcoin yatırımları ile kripto para piyasasının en büyük destekçilerinden biri olan Tesla, teknik anlamda da piyasanın gelişimine yardımcı oluyor. Tesla, açık kaynak ödeme sistemleri sağlayan BTCPay için yeni bir rapor yayınladı. BTCPay açıklarının yer aldığı bu raporun ardından BTCPay çok hızlı bir şekilde güncelleme yayınladı.

Tesla mühendislerinin katkısıyla yapılan bu güncellemede, birçok kullanıcı da güvence altına alınmış olundu. BTCPay tarafından paylaşılan bir tweet’te, paylaşılan rapor için Tesla’ya minnettar oldukları bildirildi. Tesla’nın bu hamlesi, Bitcoin’e sadece bir yatırımcı olarak değil, geliştirici olarak da yaklaştıklarını gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>