Tesla Cybertruck için geri sayım başladı

0

Tesla Cybertruck

Tasarımıyla tüm dünyada adından söz ettiren Tesla Cybertruck için artık geri sayım başladı. Hatta Tesla Cybertruck’ın ilk sahipleri de belli oldu.

Tesla Cybertruck’ın ilk sahipleri çalışanlar olacak

Otomotiv sektörünün lider şirketi haline gelen Tesla, yeni model araçlarını piyasaya sürmek için çalışmalarına devam ediyor. Sıradan kamyonet tasarımlarının tam aksine, çok ilginç tasarımlı bir model duyuran Tesla, Cybertruck isimli bu modeliyle bir hayli dikkat çekmişti.

Bir Tesla çalışanı tarafından paylaşılan tweet, Cybertruck’ın ilk sahiplerinin kim olacağını gösterdi. Starshiper isimli kullanıcı tarafından atılan tweet’e göre, Cybertruck’ın ilk kullanıcıları Tesla çalışanları olacak. Tweet’te, bu durumun Tesla tarafından onaylandığı da belirtildi.

Spor araçlarla benzer bir performansa sahip olacak Cybertruck’ın kullanıcılarla buluşması ise 2 yıl gibi bir zaman alacak. Cybertruck’ın 2021 yılında üretimine başlanması bekleniyor. Bununla birlikte geliştirme çalışmalarının yapılmasıyla birlikte 2022’nin başlarında çalışanlara daha sonra ise genel kullanıma sunulması artık pek de sürpriz olmayacak. Ancak pandemi nedeniyle bu tarihlerde bazı sapmalar da yaşanabilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>