Tesla Cybertruck için yeni versiyon geliyor

0

Tesla Cybertruck

Yaklaşık 1 yıl önce tanıtılan Tesla Cybertruck için yeni versiyon geliyor. Tesla Cybertruck’ın yeni versiyon bilgisi Elon Musk tarafından paylaşıldı.

Tesla Cybertruck için yeni versiyon

Tasarımıyla dikkat çeken Tesla Cybertruck’ın tanıtımı bundan yaklaşık 1 yıl önce yapılmıştı. Elektrikli pickup halen satışa sunulmamış olmasına rağmen, yeni versiyonu ile gündeme geldi.

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşılma, Tesla Cybertruck’ın yeni versiyonu ile ilgili bilgi verdi. Musk, Tesla Cybertruck’ın yeni versiyonunun 1 ay içerisinde tanıtılabileceğini söyeldi. Yani 2020 yılı sonuna kadar Tesla, Cybertruck’ın yeni versiyonu ile kullanıcıların karşısına çıkabilir.

Cybertruck’ın yeni versiyonunda çok radikal değişiklikler beklenmiyor. Tesla’nın bu versiyonda ufak dokunuşlarla kullanıcıların ilgisini çekmesi bekleniyor. 2019 yılı Kasım ayında tanıtılan Cybertruck’ın satış fiyatı 39.900 ila 69.900 dolar aralığında duyurulmuştu. Yüksek performansıyla dikkat çeken elektrikli pickupın en yüksek modelinin 0’dan 100 km/s hıza ulaşması ise yalnızca 2.9 saniye sürüyor. 1.5 tonluk yük kapasitesi bulunan ve 800 km menzil sunan Cybertruck’ın teslimatlarının 2021 yılında başlaması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>