Tesla FSD beta yazılımını geri çekti

0

Tesla FSD beta yazılımı

Kullanıcıların yaşadığı sorunlar nedeniyle Tesla FSD beta yazılımını geri çekti. Elon Musk, kullanıcıların biraz daha beklemesi gerekeceğini vurguladı.

Tesla FSD beta yazılımı üzerinde biraz daha çalışacak

Tesla Inc, Tam Kendi Kendine Sürüş (FSD) beta yazılımının en son sürümünün piyasaya sürülmesinden bir günden kısa bir süre sonra, düzeltilmesi gereken hataları tespit etmesi nedeniyle, yazılımın piyasaya sürülmesini erteledi.

Kullanıcılar yanlış çarpışma uyarıları ve diğer sorunlardan şikayet etmişti. Sosyal medyadaki bazı video gönderilerinde kullanıcılar, en son güncellemeye sahip araçların, acil bir tehlike olmadığında tekrar tekrar İleri Çarpışma Uyarısı verdiğini söyledi. Ayrıca bazı kullanıcılar da araçların sebepsiz yere otomatik olarak fren uyguladığını söyledi. Bir kısmı ise güncellemeyle ilgili sorunlar yaşadıktan sonra FSD beta yazılımını tamamen kaybettiklerini belirtti.

Tesla CEO’su Elon Musk, bunun beta yazılımında beklenen bir durum olduğunu belirtti. Musk, kullanıcıların biraz daha beklemesi gerektiğine vurgu yaptı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>