Tesla güneş panelleri ve Powerwall’ı birlikte satacak

0

Tesla güneş panelleri

Satış stratejisinde yeniliğe giden Tesla güneş panelleri ve Powerwall’ı birlikte satacak. Tesla, enerji sektöründe strateji değiştiriyor.

Tesla güneş panelleri ve Powerwall’ı entegre satacak

Enerji sektöründe yenilikçi hamleler yapan Tesla, ürünlerinin satışında da değişime gidiyor. Özellikle de büyük talep gören Powerwall için yeni bir dönem başlıyor.

Elon Musk paylaştığı bir tweet’te, halen Powerwall ürününü almayı düşünenlerin veya çatısına güneş panelleri koymak isteyenlerin bu iki ürünü artık birlikte alacağını açıkladı. Nisan ayının son haftasıyla birlikte güneş panelleri ve Powerwall entegre bir şekilde satılan ürün haline geliyor.

Electrek Mart ayında, Tesla’nın web sitesinde potansiyel Powerwall alıcılarına talep edilen bataryayı almanın tek yolunun güneş panelleri sipariş etmek olduğunu bildirmişti. Musk ayrıca gelecek ay Powerwall 2 için yazılım güncellemesi yapacağını duyurdu. Böylelikle ücretsiz bir şekilde Powerwall 2 yeteneklerini de bir üst seviyeye çıkmış olacak. Entegrasyonla birlikte fiyatların da ne yönde değişeceğini hep birlikte göreceğiz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>