Tesla kullanıcı verilerini paylaşacak mı?

0

Tesla kullanıcı verileri

Çin Kalkınma Forumu’nda konuşan Musk, Tesla hakkında önemli açıklamalar yaptı. Peki Tesla kullanıcı verilerini paylaşacak mı?

Merakla beklenen soru: Tesla kullanıcı verileri kararı

Günümüzde teknoloji devlerinin ellerinde, sundukları ürün ve hizmetten daha önemli bir şekilde veriler yer alıyor. Bu verilerin ne yapılacağı konusu ise genellikle kullanıcıların isteklerine göre şekilleniyor.

Çin Kalkınma Forumu’nda söz alan Musk, Telsa’nın planları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Tesla’nın kullanıcılarının verilerini ABD hükümeti ile paylaşacağı söylentileri hakkında konuşan Musk, böyle bir şeyin olmayacağını söyledi. Ayrıca bir şirketin ABD, Çin veya başka bir ülke için casusluk yapmasının en çok da şirkete zarar vereceğini söyledi. Ayrıca Musk, Tesla’nın casusluk amaçlı kullanılması durumunda şirketin kapatılacağını da belirtti.

Musk casusluk durumunda hangi verilerin paylaşıldığının çok önemli olduğunu belirtiyor. Örneğin TikTok’u dalgaya alan Musk, buradaki verilerin önemli olmadığını ve üzerine düşünmemek gerektiğini söylemişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>