Tesla ücretsiz süper şarj sunuyor

0

ücretsiz süper şarj hizmeti

Tatile zamanında çıkan sürücüler için Tesla ücretsiz süper şarj hizmeti sunuyor. Noel tatilinde Tesla yoğunluğu önlemek istiyor.

Tesla ücretsiz süper şarj hizmeti ile ilgili bilgi verdi

Tesla, şafaktan önce yola çıkanların tümü için erken bir Noel hediyesi duyurdu: Belirli Supercharger konumlarında sabah 10’dan önce varılırsa, ücretsiz araç şarjı sunuluyor.

Duyuru, tahmini 100 milyon ABD’linin ailelerini veya arkadaşlarını ziyaret etmek için yola çıkacağı en yoğun tatil seyahat sezonundan hemen önce geldi. Elektrikli araba kullananlar için bu, ülke şarj altyapısını oluşturmaya devam ederken ,ABD’deki yaklaşık 7.000 DC hızlı şarj istasyonunun herhangi birinde gecikmeler anlamına da gelebilir.

Özellikle Tesla sürücüleri için daha az aşırı şarj seçeneğine sahip rotalarda belirli noktalarda yoğunluk nedeniyle gecikmeler görmek oldukça yaygındır. Tesla, ağını Tesla sahibi olmayan elektrikli araç sahiplerine açma planlarını takip ederse, sorun daha da kötüleşebilir. Bu fırsat, ABD’deki yaklaşık 1.400 Tesla Supercharger konumundan yalnızca 75 süper şarj noktasında mevcut.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>