Thales’in hücresel IoT ürünlerini Telit satın aldı

0

hücresel IoT ürünleri

Telit, Telit Cinterion adında birleşik bir firma kurmak için Thale’nin hücresel IoT ürünleri portföyünü satın alıyor.

Telit CEO’su Paolo Dal Pino: “Yenilik, ölçek ve verimli IoT çözümleri başarının anahtarıdır. Thales ile yapılan bu işlem, Telit’in rekabet gücü açısından tartışmasız en etkili olanıdır. Müşteri ihtiyaçlarını daha zengin bir portföyden daha hassas bir şekilde ele alma yeteneğimizi artıracak olsa da güvenlik ve kaliteyi işlerinin bir parçası haline getiren iki şirketin deneyimi, uzmanlığı ve DNA’sından türetilen yepyeni teklifler sunmamızı sağlayacak” diyor.

Telit Cinterion, California merkezli olacak ve IoT çözümlerinde “önde gelen bir Batı sağlayıcısı” olmayı hedefliyor. İşlem şartlarına göre Telit, Thales’in 4G LTE, LPWAN’dan 5G’ye kadar hücresel kablosuz iletişim modüllerini, ağ geçitlerini ve veri (modem) kartlarını alacak.

Thales Dijital Kimlik ve Güvenlik Başkan Yardımcısı Philippe Vallee: “Thhales ve Telit kombinasyonu, tamamlayıcı güçleri bir araya getiriyor. İşletme, oldukça rekabetçi bir küresel IoT pazarında benzersiz bir değer teklifi sunacak ve Thales’in yatırımlarını havacılık, savunma ve güvenlik ve dijital kimlikteki üç temel faaliyetine odaklamasına olanak tanıyacak” diyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>