TikTok kullanıcı sayısı Avrupa’da hızla artıyor

0

TikTok kullanıcı sayısı

Birçok ülke ile sorun yaşamasına rağmen TikTok kullanıcı sayısı Avrupa’da hızlı yükselişine devam ediyor. TikTok’un Avrupa’daki başarısı devam ediyor.

TikTok kullanıcı sayısı ile başarıyı yakaladı

Hidistan’da yasaklanan ve ABD yönetimiyle arasında gerginlik devam eden TikTok, son günlerde zorlu bir süreçten geçiyor. Ancak TikTok, Avrupa’daki kullanıcı sayısıyla önemli bir başarı yakalıyor.

Yayınlanan yeni bir rapora göre TikTok; Almanya, Norveç ve Birleşik Krallık’taki kullanıcı sayısını hızla artırıyor. 2020 yılının başından bugüne, Birleşik Krallık’ta 10 milyondan fazla yeni kişi TikTok kullanmaya başladı. TikTok’un Birleşik Krallık’taki günlük kullanıcı sayısı ise 17 milyona ulaşmış durumda.

Sürdürdüğü başarıyla TikTok, Norveç’te 1.2 imlyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Ayrıca bu bölgedeki kullanıcıların TikTok’ta geçirdiği ortalama süre ise 72 dakika olarak belirtiliyor. Norveç’teki toplam nüfusun 5.5 milyon olduğunu düşündüğümüzde, TikTok’un çok zor bir şeyi başardığını görüyoruz. Hindistan ve ABD’deki zorlu sürece rağmen TikTok kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>