Tiktok moda şovları yayınlamak istiyor

0

Tiktok moda

Günümüzün en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer alan Tiktok yeni alanlara yöneliyor. Lüks markalarla iş birliği için Tiktok moda şovları yayınlamak istiyor.

Tiktok moda şovları ile kitle oluşturacak

Kısa videoların yayınlandığı Tiktok, son yılların en hızlı büyüyen sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Tiktok bu gücünü farklı alanlarda da kullanmayı hedefliyor.

Tiktok, özellikle de dünyanın çeşitli bölgelerinden lüks tasarımcıların katıldığı moda haftalarını hedefe almış durumda. Bu moda haftalarındaki podyum gösterilerini Tiktok, canlı bir şekilde yayınlamayı hedefliyor. Yeni bir girişim olarak duyurulan Tiktok Fashion Month ile ünlü moda haftalarında defilelerin canlı yayınlanabilmesi için çeşitli girişimlerde bulunuluyor.

Geçtiğimiz günlerde TikTok tarafından yapılan açıklamada Louis Vuitton, Saint Laurent ve Alice + Olivia gibi birçok ünlü tasarımcı markasının yer aldığı New York Moda Haftası için anlaşma sağlandığı duyurulmuştu. TikTok bu anlaşmayla gösteri ve etkinlikleri canlı bir şekilde yayınlayacak. Milyarlarca dolarlık hacme sahip olan moda endüstrisinde TikTok, yayıncılık alanında gelir elde etmeyi hedefliyor. İlk etapta yapılan bu büyük ölçekli anlaşmalar, TikTok’un bu alanda da başarılı olacağını gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>