Tim Draper kripto paralara yönelik tahminde bulundu

0

Tim Draper kripto para

Ünlü milyarder Tim Draper kripto para piyasasına yönelik tahminlerini açıkladı. Tim Draper, koronavirüsün kripto para piyasasına etkileri hakkında konuştu.

Tim Draper kripto para tahminini paylaştı

Koronavirüs birçok sektörü etkilediği gibi kripto para piyasasına da etki ediyor. koronavirüsle, her alanda dijitalleşmenin ne kadar önemli olduğu bir kez daha görülüyor.

Dünyaca ünlü milyarder girişimci Tim Draper, koronavirüsün kripto para piyasasına etkilerine yönelik tahminlerde bulundu. Draper’a göre birçok ülkenin koronavirüsün etkilerini hafifletmek için para basması ve bunun artarak devam edecek olmasın kripto para piyasasını doğrudan etkileyecek. Coğrafi sınırların pek de bir öneminin kalmadığı bu günümüzde, kripto para birimleri daha çok benimsenecek. Ayrıca ülkelerin ekonomilerinde yaşadığı ve bir süre daha yaşamaya devam edeceği dalgalanmalar, kişilerin kripto para piyasasına olan güvenini artıracak.

Draper’a göre Bitcoin bu krizi fırsata dönüştürmeyi başaracak ve daha çok kişi tarafından kabul edilen bir para birimi haline gelecek. Bu da koronavirüsün Bitcoin piyasasına önemli bir olumlu etki yaratacağını gösteriyor. Benzer şekilde Galaxy Digital’den Mike Novogratz da salgın nedeniyle 2020’nin Bitcoin’in yılı olacağını söylemişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>