Tinder giyim ve aksesuar patentleri aldı

0

Tinder giyim ve aksesuar

Tinder giyim ve aksesuar patentleri ile dikkat çekti. Bu patentler, Tinder’ın yeni bir alana gireceği yönünde yorumlandı.

Tinder giyim ve aksesuar sektörüne girebilir

Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder, uygulamada geliştirmeler yaparken farklı sektörlere yönelik çalışmalarına da devam ediyor. Tinder aldığı son patentlerle bu konuda gündem oldu.

ABD’de Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne yapılan başvurularda, Tinder’ın aldığı patentler ortaya çıktı. Örneğin Tinder, Tinder Made yani Tinder Yapımı ifadesine ait bir marka tescili aldı. Bununla birlikte telefon aksesuarları, kıyafet ve masa oyunlarındaki patentler de dikkat çekti.

Tinder’ın 009 numaralı patent, telefonlar için koruyucu kılıflar gibi çeşitli aksesuarları içeriyor. Tinder’ın 025 sınıfı patenti ise tişört ve şort gibi erkek ve kadın giyim ürünlerini içeriyor.

Ayrıca bir başka başvuruda ise masa oyunları üzerine Tinder’ın çalışma yaptığı görülüyor.

Bu konuda Tinder henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Tinder’ın elindeki güçlü kullanıcı kitlesini bu patent ve marka tescili başvurularından sonra farklı alanlarda kullanması sürpriz olmayacak diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>