Tom Lee Bitcoin tahminini açıkladı

0

Tom Lee Bitcoin

Ekonomi dünyasının önemli analistlerinden Tom Lee Bitcoin tahminini açıkladı. Lee ayrıca, kendisine göre yatırım yapılabilecek 12 hisse senediyle ilgili bilgi de verdi.

Tom Lee Bitcoin için umutlu

Koronavirüs salgını, kripto para piyasasında da doğrudan etki yarattı. Dolarıa olan güven kaybetmesi, kripto para piyasasında hareketlenmelere neden oldu.

Bu dönemde her ne kadar görüş ayrılıkları yaşansa da genel olarak analistler Bitcoin gibi kripto para birimlerinin krizi fırsata çevirebileceğini düşünüyor. Artık dolara olan güvenin azalmasıyla, kripto para piyasasında kısmi yükselişler yaşanıyor.

Fundstrat analisti olarak görev yapan ve kirpto paralara yönelik yorumlarıyla dikkat çeken Lee, Bitcoin hakkındaki yeni görüşlerini paylaştı. Lee’ye göre doların gün geçtikçe zayıf hale gelmesinin Bitcoin için önemli bir fırsat olduğunu söyledi. Ayrıca Bitcoin’in halving durumu da düşünüldüğünde Bitcoin için gelecek beklentilerinin olumlu olduğunu vurguladı.

Lee, Bitcoin konusundaki tahminiyle birlikte yatırım yapılabilecek 12 hisse senedi de paylaştı. Lee, özellikle yasakların kısıtlamalarının birlikte seyahat endüstrisinde yaşanacak hareketlenmenin bu alandaki hisse senetlerine olumlu yansıyacağını belirtiyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>