Toplantılar için tek uygulama: Microsoft Invite

0

ms inviteMicrosoft’un tamamı kendi bünyesinde geliştirilen yeni uygulaması Microsoft Invite iOS kullanıcıları için hizmete devam ediyor. Uygulama ile birlikte herhangi bir e-posta adresinden giriş yapıp, bir etkinlik yaratmak ve listenizdekileri davet etmek mümkün. Invite’ın detaylı sistemiyle birlikte davet edilen diğer katılımcılar da, tarih ve saatin uygunluğuna dair bilgi verebiliyor, ayarlama ise oylamayla belli oluyor.

Davet edilen kimselerin iş takvimlerine göre en etkili biçimde katılım sağlamasını hedefleyen Microsoft Invite, tamamen Microsoft’un kendi dahili kaynakları ve ekibi tarafından hayata geçirilmiş.

Şirketteki çok sayıda tasarımcı, mühendis gibi kişilerin dahil olduğu ve in-house usulü (her şeyin kendi bünyesinde halledildiği) içeriklerin hazır edildiği grup ise Microsoft Garage adını taşıyor. Aynı ekip metin bazlı iletişim uygulaması Send ve geçtiğimiz Haziran’da hizmete sunulan arkadaşlar arası etkinlik plan uygulaması Tossup gibi ürünlerin de yaratıcısı olarak biliniyor.

Pek çok Garage uygulamasında olduğu gibi, Microsoft Invite uygulaması şimdilik sadece ABD ve Kanada’da, iOS platformu üzerinden kullanıcılarıyla buluşuyor. Şirkete göre Android ve Windows Phone sürümleri de yolda!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>