Toshiba garantiyi 5 yıla çıkardı

0

Toshiba_5yilToshiba’nın TNB A.Ş. tarafından temsil edilen ürünleri artık 5 yıl garantili. Kampanya, Mart ayı sonuna kadar yapılacak alışverişleri kapsıyor.

TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, yaptığı açıklamada “Bilişim sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi, uzmanlığı ve yeniliklerde öncülüğüyle tanınan Toshiba’nın en yeni ürünlerini Toshiba kalitesi ve güvencesiyle sunarken şimdi eşsiz bir fırsata imza atıyoruz. Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki şimdi tüm ürünlerimizi 5 yıl garantili olarak sunuyoruz. İster bir Toshiba notebook, TV veya tablet alın; isterseniz Toshiba HDD veya çevre dostu Led aydınlatma ürün grubumuzdan ürün seçin; tüm ürünlerimiz 2020 yılına kadar garantili. Toshiba ile 25’inci yılımızda Toshiba kullanıcılarına teşekkür niteliğinde olan 5 yıl garanti hizmeti, Mart ayı sonuna kadar yapılacak alışverişlerde geçerli.” yorumunu yaptı.

“Ürünlerimizin arıza oranı endüstri ortalamasının 4’te 1’i.” diyen Biter, daha önce denemelerini yaptıkları bu güvenceyi tüm ürünlere uygulama kararı aldıklarını ifade etti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>