TP-LINK’ten 4G destekli yeni ürün

0

TPLINK_M7350Kablosuz ağ pazarının önde gelen markası TP-LINK, Türkiye’de bu yıl sonuna kadar hizmete girmesi planlanan 4G’yi destekleyen yeni ürününü duyurdu. M7350 model cihaz, aynı anda 15 cihaza birden 4G’li interneti paylaştırmayı sağlayabiliyor. Ürün, güçlü pili sayesinde ise 10 saate kadar çalışabiliyor.

İçine takılan 4G destekli SIM kart ile çift kanallı bir kablosuz ağ oluşturan M7350, 150 Mbps indirme, 50 Mbps yükleme hızlarına ulaşabiliyor. Aynı anda 15 kullanıcıya 4G kablosuz paylaşım sağlayan ürün, cep tipi tasarımı ile her yere rahatça taşınabiliyor. 2500 mAh gücündeki pili sayesinde 10 saate kadar elektrik desteği olmadan çalışabilen M7350, başta seyahatler olmak üzere mobil yaşayanlar için iyi bir yol arkadaşı niteliğinde.

TP-LINK M7350, 4G desteğinin yanı sıra kullanımı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok özelliği barındırıyor. Yenilikçi TFT ekranı sayesinde bağlantı ve cihaz gücüne ilişkin bilgiler rahatlıkla takip edilebiliyor. Cihaz üzerindeki ekranda bağlantı tipi (4G, 3G vb), sinyal kuvveti, mesajlar, pil ömrü gibi bilgiler yer alıyor ve kullanıcılar tarafından kolayca görülebiliyor.

M7350’yi diğer hotspot ürünlerinden ayıran özellik ise mikro SD kart yuvasının bulunması. Cihaza 32GB’a kadar mikro SD kart takılabiliyor. Bu sayede SD karttaki dosyalar (fotoğraf, müzik, video, vb) WiFi ağındaki diğer cihazlarla kolayca paylaşılabiliyor. Üstelik bu paylaşım 4G hızında yapılabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>