Trend Micro Security 10 ile güvenlikte yeni dönem!

0

Ti10-Antivirus-Securityİnternet ve veri güvenliğinde 25 yıllık deneyimiyle küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro, bireysel kullanıcılar için tam ve kapsamlı bir koruma sağlayan ve yeni Microsoft Windows 10’la tamamen uyumlu Trend Micro Security 10 ürün ailesini duyurdu. Microsoft Windows 10 ile eş zamanlı olarak kullanıcılarla buluşan Trend Micro Security 10, Windows 10 platformuna geçiş yapan kullanıcıların da kesintisiz bir şekilde güvende kalmasını sağlıyor.

Trend Micro Security 10, herhangi bir işletim sistemi, cihaz ya da platform sınırlaması olmaksızın kullanıcıların gizliliğini ve veri güvenliğini sağlayabiliyor. Kullanıcılar hem kişisel hem de iş için kullandıkları PC, Mac, Android, iOS cihazlarda veri hırsızlığına ve zararlı çevrimiçi tehditlere karşı korunabiliyorlar. Trend Micro Security 10 serisindeki ürünler geleneksel veri güvenliği ürünlerine oranla 50 kat daha hızlı çalışıyor. Dünya çapındaki Trend Micro bulut ağıyla bütünleşmiş binlerce izleme noktasından alınan gerçek zamanlı verilerle her gün 250 milyondan fazla tehdide karşı koruma sağlıyor.

Trend Micro Security 10 sunduğu ileri teknolojili çözümlerle, gün geçtikçe artan tehditlere karşı kullanıcıların çok daha güvenli bir çevrimiçi deneyim yaşamalarına yardımcı oluyor. Virüsler, casus yazılımlar, solucanlar, Truva atları gibi zararlı yazılımları engellemenin yanında yeni sürümle gelen sosyal medya koruması, SSL doğrulaması, fidye yazılımları ve çevrimiçi bankacılık koruması ile dijital yaşamınızın kalitesini yükseltiyor.

Microsoft Windows 10 ile de tam uyumlu olan Trend Micro Security 10 ürün ailesi her türden kullanıcının ihtiyacını karşılayacak şekilde, Premium Security 10, Maximum Security 10, Internet Security 10, ve Antivirus+ Security 10 ürünlerini kapsıyor.

Trend Micro Security 10 ürün ailesi aynı zamanda raf ömrü biten tüm eski sürüm Trend Micro ürünlerinin yerine geçerek Trend Micro’nun bireysel ürün gamını yeniliyor.

Trend Micro Security 10 ürün ailesiyle gelen yeni özellikler

· Trend Protect Toolbar: Trend Protect Toolbar bünyesindeki SSL kontrolcüsü sayesinde kullanıcılar internet üzerinden yapacakları bankacılık ya da online alışveriş işlemlerinde tam koruma altında oluyorlar. İşlem sırasında bu sitelerin sertifikalarını kontrol eden Trend Micro Security 10 sayesinde sahte sitelere karşı koruma sağlanıyor.

· Fidye yazlımı koruması: Trend Micro Security 10 ile gelen fidye yazılımı koruması sayesinde kullanıcıların dokümanları izinsiz bir şifreleme ya da değiştirme işlemine karşı korunuyorlar.

· Bulut Depolama Tarayıcısı: Trend Micro Security 10 günümüzün vazgeçilmez depolama çözümlerinden olan bulut platformuna yönelik sunduğu Bulu Depolama Tarayıcısı ile kullanıcıların Microsoft One Drive üzerindeki dosyalarını zararlı yazılımlara karşı koruyabiliyor.

· Güvenli Şifre Yöneticisi Tarayıcısı: Trend Micro Password Manager ile entegre edilen Trend Micro Maximum ve Premium Security 10 ürünleri sayesinde kullanıcılar, tüm şifrelerini rahat bir şekilde yönetebiliyorlar. Şifre yöneticisinde yer alan güvenli tarayıcı sayesinde keylogger ve man-in-the-middle gibi saldırılara karşı koruma sağlayabiliyorlar.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>