TROY, Yerli Malı Haftası’na özel kampanyalar sunuyor!

0

troy

Türkiye’nin eşsiz zenginliğini, köklü ödeme alışkanlıklarını ve dinamizmini yerel değerlerden aldığı ilhamla Türkiye’nin Ödeme Yöntemi’ne dönüştüren TROY, kültürümüzün önemli öğelerinden Yerli Malı Haftası’nı eski tadında kutlamak için çok özel indirim ve kampanyalar sunuyor.

TROY Yerli Malı Haftası’na özel kampanyalarıyla gündemde

Yerli Malı Haftası’na özel “TROY’la Tadımız Yerinde” isimli kampanya dahilinde zengin Türk mutfağından tatlar sunan Türkiye’nin önde gelen restoranlarıyla iş birliği yapan TROY, 12-18 Aralık tarihleri arasında birbirinden lezzetli menüleri kullanıcılarıyla özel indirimlerle buluşturuyor. Bunun yanı sıra Türkiye’nin seçkin markalarının e-ticaret sitelerinde de TROY logolu kartlara indirim sunuyor.

Kullanıcılar, kampanya kapsamında Hünkar, Hüsrev, Sütiş, Tadında Anadolu, Takanik ve Türk Lezzet Müzesi seçili restoranlarında* Yerli Malı Haftası için özel hazırlanan TROY menüsünün tadını, TROY logolu kartlarla yüzde 50 indirimli olarak çıkarabilecek.

Online alışveriş yapmayı tercih eden kullanıcılarını da unutmayan TROY, Boyner ve İncehesap sitelerinde TROY logolu kartlarla yapılacak 100 TL’lik alışverişlerde 30 TL indirim sunacak.

Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>