Ttec, Mobil Dünya Kongresi’nde Türkiye’yi temsil edecek

1

Ttec2-5 Mart tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’nin sektör için büyük bir öneme sahip olduğunun altını çizen Tesan İletişim Pazarlama Yöneticisi Merve Yiğit; “Ttec markamızla dünya devleri ile aynı alanda buluşacağımız için çok heyecanlıyız. Bunun yanı sıra fuara katılan ilk Türk mobil aksesuar markası olduğumuz için de gurur duyuyoruz. Ttec olarak 2015’i globalleşme yılı olarak belirledik. Bu kongre ile beraber Ttec’in tüm mobil aksesuarlarını dünyaya tanıtmayı ve markamızı bir adım öteye taşıyabilecek yeni iş bağlantıları kurmayı hedefliyoruz.” dedi.

Bu yıl ‘İnovasyonun Kıyısı‘ mottosuyla gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi, mobil teknoloji devlerinin en yeni ürünlerini görücüye çıkardığı fuar olarak biliniyor. Geçtiğimiz yıl 1.800’ün üzerinde şirketin katılımcı olarak yer aldığı kongre, 200’ün üzerine ülkeden 85 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamıştı.

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>