Tunçmatik artık Turkcell mağazalarında

0

1441362145_Turkcell_Tuncmatik_1Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri, cihazları sıklıkla şarj etme gerekliliğinin yanı sıra şarj cihazını taşımak da önemli bir sorun haline geldi. Türkiye’nin enerji çözümleri markası Tunçmatik, yeni nesil mobil şarj cihazlarını Türkiye’nin en büyük GSM operatörü Turkcell’in mağazalarında ve Turkcell.com.tr‘de satışa sunuyor.

Tunçmatik ürünlerinden; uzun yolculuklarda ya da şehrin kalabalık trafiğinde aracınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday Tunçmatik FlexCharger araç şarj adaptörü, çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz Minicharger 2000 mobil şarj adaptörü, cüzdana bile sığabilen EnergyCard 900 mobil şarj adaptörü ve tatilin vazgeçilmezi Flip seyahat şarj adaptörlerinin satışı, Turkcell ana mağazaları ve Turkcell.com.tr‘de yapılacak.

Kullanıcılar Tunçmatik’in, inceliği, kolay taşınabilirliği ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken şarj cihazlarına, Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazalarının dışında Turkcell mağazalarında da kolaylıkla ulaşabilecekler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>