Tunçmatik’ten iki yeni regülatör

0

Reguline2000-3000-1Bilişim sektöründe 46 yıldır geliştirdiği ürünlerle sektöre yön veren Tunçmatik, regülâtör ailesi “Reguline”a, 2000VA ve 3000VA olarak iki yeni model ekledi.

Reguline; Farklı Güçte Modelleri ile Hayat Kurtarıyor.

Tunçmatik’in yeni regülâtörü Reguline, tüm hassas cihazlar için regüle edilmiş temiz enerji ve tam koruma sağlıyor. Bilgisayar, televizyon, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi elektrikli ve elektronik cihazlar için uygun olan Reguline, 600VA ve Reguline 1000VA modellerine, 2000VA ve 3000VA kapasitesindeki iki yeni modellini de ekleyerek dört farklı seçenek ile kullanıcıyla buluşuyor.

Reguline’ın en önemli özellikleri arasında; geniş voltaj aralığında çalışma, ön panelden giriş-çıkış voltaj değerlerinin izlenebilmesi, trafosunun yüksek ısıdan zarar görmesini engellemek için kullanılan termik sigorta, kısa devre, aşırı akım ve yüksek ısı koruması özellikleri bulunmaktadır.

Reguline, tüm bunların yanında kompakt tasarımı ve alev almayan plastik gövdesiyle de dikkat çekiyor. Küçük yapısıyla özellikle alan sıkıntısı yaşayan ev ve iş yerleri için ideal olan ürün, sürekli düşük veya yüksek gerilimden kaynaklanacak sorunları ortadan kaldırıyor.

Son Kullanıcı Satış Fiyatları:

Reguline 2000VA: 210,00 TL+KDV

Reguline 3000VA: 256,00 TL+KDV

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>