Türk startup dünyadan yatırım alarak büyüyor

0

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en başarılı Startup’ları arasında gösterilen Visionteractive müşterileri için online ve gerçek dünya arasında köprü kurarak, sosyal medya tabanlı, eğlenceli, interaktif fiziksel ve dijital ürünler geliştiriyor.

TR Angels ve Şirket Ortağım Melek Ağı’nın ardından Startupbootcamp Istanbul ve StartersHub’dan da yatırım alan Visionteractive bünyesinde önemli yatırımcıları bulunuyor.

Örnek oluşturan bir startup

TOBB tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Startup’ı” seçilen ve Wired tarafından 2016 yılında “Avrupa’nın en Başarılı Startupları” listesine giren Visionteractive, ayrıca dünyada eğlence ve pazarlama sektörünün en önemli etkinlikleri arasında bulunan IBTM ve Cannes Lions kapsamında da dünyanın en inovatif startuplarından biri seçilmişti.

Türkiye’de ve yurt dışında aralarında Red Bull, Coca Cola, Lenovo ve Unilever gibi dünya devlerinin de bulunduğu 300’ün üzerinde müşterisi bulunan Visionteractive, İngiltere’ye ve MENA pazarına açılmaya odaklandığı 2016 yılının ardından, 2017 yılında Amerika ve Brezilya pazarına adım atarak global arenada önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>