Türk Telekom’a yeni iletişimci

1

Türk Telekom’un Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Kemal Kaptaner atandı. Kaptaner, Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörlüğü bünyesinde yer alan medya ilişkileri, reklam, medya planlama, interaktif pazarlama, sponsorluk, etkinlik ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarının yürütülmesinden ve bu alanlardaki iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan Kemal Kaptaner, kariyerine 1993 yılında radyo ve TV programcılığı ile başladı. 1994 yılında reklam sektörüne giren Kaptaner, reklam yazarı, proje yönetmeni, yaratıcı grup başkanı gibi sıfatlarla görev aldı. Kemal Kaptaner, 2002-2004 yıllarında, ulusal yayın yapan AKRA FM’de Genel Müdür olarak görev yaptı; Aynı dönemde İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler MYO Pazarlama programında Reklamcılık ve Reklam Yazarlığı dersleri verdi.

 

Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Kaptaner
Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Kaptaner

2006’dan 2012’ye kadar Türkiye Finans Katılım Bankası’nda Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Kaptaner, Mart – Temmuz 2012 döneminde Anadolu Ajansı Kurumsal İletişim Müdürü görevini yürüttü. 2012 yılının Temmuz ayında İMKB Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine atanan Kaptaner, Şubat 2013 itibarıyla danışman olarak görev yapmaya devam etti.

 

Kemal Kaptaner, 1 Eylül 2014 tarihi itibarıyla Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü olarak görevine başladı.

Yorumlar

  1. Korkunç olumsuz eleştirilerim var. Eksi puan.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>