Turkcell, Global Mobile Awards’ta 4 projesiyle finalde

0

GMA20Turkcell, teknoloji ve iletişim dünyasının önde gelen şirketleri tarafından geliştirilen servis, uygulama ve projelerin ödüllendirdiği Global Mobil Ödülleri’nde (Global Mobile Awards 2015) dört kategoride finale kaldı. SağlıkMetre, Yabancı Dil Sınavı uygulaması, Resmi İşlerim uygulaması ve Enerji Yönetimi Programı ile Turkcell dünya çapında sektörün en iyileri ile yarışıyor.

Turkcell, hasta takip cihazı SağlıkMetre ile En Yenilikçi Mobil Sağlık Çözümü kategorisinde yarışırken, ücretsiz Yabancı Dil Sınavı (YDS) uygulaması ile En Yenilikçi Mobil Eğitim-Öğretim Çözümü dalında finalistler arasında yer alıyor. Ayrıca Resmi İşlerim ile Tüketiciye Yönelik En İyi Mobil Servis/Uygulama ve Enerji Yönetim Programı ile de Mobil Çevrecilik Ödülü kategorilerinde dünyadaki rakipleriyle yarışacak.

Bu yıl 270’i aşkın başvurunun yapıldığı Global Mobil Ödülleri’nin 20.’si düzenleniyor. Yarışmada jüri sekiz ana kategori ve her birinin alt başlıklarında yapacağı değerlendirme ile toplamda 40’ı aşkın proje ve servisi ödüllendirecek. Ödüller Barselona’daki GSMA Dünya Mobil Kongresi sırasında 3 Mart Salı günü düzenlenecek ve sunuculuğunu İngiliz Aktör John Cleese’in üstlendiği törenle sahiplerini bulacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>