Turkcell GNÇYTNK programına başvurular başladı

0

Türkiye’nin en büyük toplu tam zamanlı işe alım programı GNÇYTNK, aday başvurularını 29 Şubat’a dek kabul ediyor

Yetenekli gençlerin geleceğine yön veren ve her yıl binlerce başvurunun alındığı Turkcell GNÇYTNK programı, 1 Ocak’ta beşinci dönem adaylarını kabul etmeye başladı. Üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun, 27 yaşını geçmemiş gençlere yönelik fırsatların sunulduğu ve bir kariyer koçluğu sağlayan programı başarıyla tamamlayanlar, Turkcell’in çeşitli departmanlarında çalışma şansına erişecek. İnsan Kaynakları departmanında çalışan önceki dönemlerin Genç Yetenekleri ise bu yıl yeni Genç Yeteneklerinin işe alım sürecinde rol alacaklar.

Testleri başarıyla geçenler özel eğitimler alacak

29 Şubat’a dek farklı kanallar üzerinden yapılacak başvuruların ardından elemeyi geçen gençler; Mart ayından itibaren testlere girmeye başlayacak. Genel Yetenek ve İngilizce testlerini başarıyla tamamlayanlar, aynı ay videolu mülakata alınacak. Nisan ayında ise İnsan Kaynakları mülakatının ardından tüm elemeleri başarıyla geçen gençleri mayıs ayında farklı departmanlardan eğitim alacakları kamplar bekliyor. İnsan Kaynakları, Hukuk, Finans gibi Genel Başvuru kamplarının yanı sıra; App, Cloud, Cyber, Developer ve Data Camp gibi kamplara katılacak olan gençler, teknoloji ve dijitalleşen dünyaya dair tüm detaylara hakim olarak eğitimleri tamamlayacaklar. 

GNÇYTNK Programı’na; Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde son sınıfta okuyan ve iyi dereceyle mezun olmuş, lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi, yeni mezun ya da en fazla iki yıl iş deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen ve 27 yaşını aşmamış gençler kariyerim.turkcell.com.tr adresinden başvurabiliyor.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>