Türkiye İş Analizi Araştırması hazırlanıyor

0

business-analysisTürkiye’nin iş analizi alanındaki ilk sektörel araştırması olan “Türkiye İş Analizi Raporu”; Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri, iş analizi liderleri ve yöneticileri,  iş ve sistem analistleri, ürün yönetimi yapan iş birimleri, proje yöneticileri ve farklı görev tanımlarındaki BT uzmanlarının katkılarıyla gerçekleştiriliyor.

İş Analizi alanındaki kullandığı uluslararası metodolojiler ve tekniklerle Türkiye’ye yöne veren, eğitim ve danışmanlık şirketi BA-WORKS tarafından düzenlenen BAistanbul konferansında bu önemli araştırma raporunun sonuçları açıklanacak, aynı zamanda basılı olarak konferans günü tüm katılımcılar ile paylaşılacak.

BA-Works, Türkiye İş Analizi araştırmasına katkıda bulunan katılımcılara, BAistanbul Uluslararası İş Analizi Konferansı kayıtlarında erken başvuru tarihi üzerinden ilave yüzde 10 indirim imkânı da sunuyor.

Raporda sektöre dair en kritik soruların yanıtları aranıyor
Bankacılık, sigorta, e-ticaret, üretim, bilişim, sağlık, FMCG gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere için iş birimlerinin ihtiyaçlarını daha hızlı ve beklenen kalite düzeyinde karşılayabilmek gibi pek çok konuda farklı bakış açıları sağlayacak raporda;

Bilişim ve İş ortaklığı düzeyi nedir?

  • Mevcut sistemlerin geliştirilmesi dışında şirketler hangi teknolojiler ve iş çözümlerine yatırım yapmaktalar?
  • Şirketlerde, zamanında, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmak için neler yapılabilir?
  • BT ve iş birimlerinin birlikte çalışmasını en iyi şekilde sağlamak için iş analizi takımlarından beklentiniz nedir?

gibi, sektöre dair en kritik sorulara yanıt aranıyor.

Araştırmanın yayınlanacağı etkinlik bilgilerine buradan ulaşmak mümkün.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>