Türkiye’de Amazon Web Services dönemi

0

Tech Data, iş ortaklarına, müşterilerinin bulut servislerini kullanabilir hale getirmelerine yardımcı olmak için Türkiye’de Amazon Web Services (AWS) çözümlerini sunacak. Çözümler arasında entegrasyon ve geçiş hizmetleri bulunacak ayrıca müşterilerinin bulut çözümü gereksinimlerini karşılamak için de ihtiyaç duyacakları eğitim ve gelişim programları gibi katma değerli hizmetler sunulacaktır.

Tech Data EMEA Bulut Direktörü David Newbould konuyla ilgili olarak “AWS’yi giderek daha çok sayıda ülkeye sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bir yandan Tech Data ve Technology Solutions işlerimizi entegre etmeye devam ederken, öte yandan da bileşik portföyümüzdeki teklifleri daha da zenginleştirmek için birlikte çalışarak çok değerli bilgi ve deneyimler paylaşıyoruz ” dedi.

Ulusal inovasyon hızlanıyor

Amazon Web Services Türkiye Ülke Yöneticisi Yinal Özkan ise “Tech Data’nın esnek, ölçeklenebilir ve güvenli AWS teknolojilerini Türkiye’ye getirmesinden ve AWS’nin iş ortağı ekosistemine erişimini genişletmesinden heyecan duyuyoruz.  Bunun ülkede zaten gerçekleşmekte olan dijital dönüşümü ve ulusal inovasyonu daha da hızlandırdığını görmeyi ümit ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>