Türkiye’deki e ticaretin yeni markası: SamsungWA

0

Son dönemlerde Türkiye’ye yönelik etkinliklerini artıran Samsung, yayınlanan son blog yazısı ile birlikte yeni bir girişimi duyurdu. Türkiye’ye özel olarak e-ticaret sitesi açtığını duyuran Samsung, SamsungWA adını verdiği e-ticaret sitesi ile birlikte artık Türkiye pazarında daha etkin bir şekilde yer alacak. Daha önce de ilk inovasyon merkezini İstanbul’da açan Samsung, e-ticaret sitesiyle birlikte Türkiye’de yer alacağını duyurulması oldukça dikkat çekti. Zira markanın şu ana kadar sadece Güney Kore’de yer alan sistemi, Güney Kore’den sonra ilk kez Türkiye’de yer alacak ve bu açıdan da Türkiye adına önemli.

SamsungWA Fark Yaratabilir

Samsungwa.com.tr adresi üzerinden hizmet verecek Samsung, bu girişimi ile birlikte Türkiye’deki sektöre de hareketlilik katacak. Site üzerinden satışa çıkarılacak ürünler ise cep telefonları aksesuarları üzerine olacak. WA olarak adlandırılan SamsungWA’nın açılımı ise Wearables & Accessories. Bu açıdan SamsungWA ile birlikte marka giyilebilir teknoloji ürünlerine ve aksesuarlarına yönelerek bunların satışını online olarak yapacak.

Bu konuda ilgi duyan kullanıcılar ise Samsung garantisi ve güvencesi ile ürünleri internet üzerinden alabilecek. Çok farklı kategoride sunulacak ürünlerin, Türkiye’de ilgi çekmesi bekleniyor. Samsung’un Türkiye’deki yeni girişimi için en dikkat çeken nokta ise satışa çıkarılacak ürünlerin sadece Samsung markası ile sınırlı olmayacak olması.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>