Türkiye’nin ilk online vefat ilanı sitesi yayında

0

Dijital dönüşümün son örneği doğum ve yaşam gibi hayatın ayrılmaz bir gerçeği vefat ile ilgili olarak karşımıza çıkıyor

 www.vefatbilgisi.com, kullanıcıların bu en zor zamanlarda halletmesi gereken işleri kısa sürede düşük maliyetlerle sonuçlandırarak, asıl zaman ve emeklerini acilen çözmeleri gereken konulara ayırmalarını sağlıyor. Aynı zamanda yapılması gerekenler konusunda da içerik sağlıyor.

İlanlar birkaç dakikada hazırlanıyor
 
İlan sahiplerinin birkaç dakika içinde metin ve  görsel yükleyerek ilanlarını yayına alabilecekleri şekilde tasarlanan sitede, yayına alınan ilan, anında WhatsAppFacebook ve Twitter gibi sosyal platformlar üzerinden hedef kitleyle paylaşılabiliyor.
 
İlanda metin ve görsel ile birlikte tam olarak saat, dakika ve harita üzerinden lokasyon bilgilerine de yer vermek mümkün. Bu özellik ile törene katılmayı arzu edenlerin araştırma yapmalarına gerek kalmadan tüm dijital platformlar ve mobil cihazlar üzerinden  saat ve lokasyona erişmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ilanda yer alan lokasyon bilgisine tıklayarak, cihazlarında açılacak olan navigasyon programı sayesinde törene ne kadar zamanda ve hangi rota üzerinden ulaşabilecekleri konusunda yönlendiriliyor.

Klasik ilanlara göre düşük maliyetli

 Platformun kurucusu Taylan Dedeoğlu, “Vefatbilgisi.com bir internet sitesinden öte, bu konuda bir hizmetler platformu. Hem ilan sahibi hem de törene katılacaklar için yapılması gerekenler konusunda pratik çözüm ve bilgiler içeriyor. Kullanıcılar açısından en büyük faydası klasik ilanlarla kıyaslanamaz şekilde düşük maliyetli olması ve hedef kitleye erişim konusunda hiçbir kısıtının olmaması” dedi.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>