Türkiye’nin ilk ve tek Hosting Festivali yapıldı!

0

Hosting sektörünün paydaşlarını bir araya getirerek bilgi paylaşımı yaratmayı hedefleyen etkinlik, ürettiği katma değerle Türkiye ekonomisine sağladığı katkı açısından büyük önem taşıyan hosting sektörünü gündeme taşıdı. Selçuk Saraç’ın moderasyonu altında yapılan etkinlikte sektörün sorunları, yasal mevzuatı,  dinamikleri, standartları ve geleceği uluslararası ölçekte karşılaştırmalarla birlikte masaya yatırıldı.

Alanında bir ilk

Selçuk Saraç şu açıklamaları yaptı:

“Sektörün büyük, orta ve küçük ölçekli şirketlerinden paydaşlar ve 100’ü aşkın hosting şirket yetkilisi olmak üzere 400’e yakın kişiyi Hosting Festivali’nde ağırladık. Etkileşimin son derece yüksek olduğu bir ortamda, hosting konusunda uzman isimlere merak edilen tüm soruların sorulabildiği bir etkinliğe imza attığımızı düşünüyorum. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz Hosting Festivali önümüzdeki yıllarda daha da geniş bir katılımcı kitlesi ve uzman konuklarıyla hosting sektörünün geleceğine yönelik yol haritalarının oluşturulması rolünü üstlenecektir.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>