Teknoloji Girişimcileri TECHIN2B ile Arena’ya Çıkıyor

0

Teknoloji temelli girişimciliğin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen, teknoloji sahiplerini yatırımcılar ve uzmanlarla bir araya getirecek TECHIN2B TECH ARENA, 8-9 Eylül 2016 tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İstanbul Kalkınma Ajansı mali destek programı kapsamında hayata geçen Fikri Mülkiyet Esaslı Teknoloji Transferi İşbirliği Platformu Projesi kapsamında düzenlenen etkinlik “Teknoloji Temelli Girişimcilik” odağında ilham verici konuşma serisi ile başlayacak.

TECHIN2B TECH ARENA’da 15 girişim yatırımcılarla buluşacak

Türkiye’nin en iyi merkezleri tarafından seçilmiş ve mentorluk alan 15 Teknoloji odaklı girişim TECHIN2B TECH ARENA’da yatırımcılar ile buluşarak sunum ve demo yapacak. Girişimciler iş modellerini, teknoloji geliştirme adımlarını ve ihtiyaçlarını sunarak teknoloji girişimlerini bir adım öteye taşıyamaya çalışacaklar.

Girişimciliğe dair ilham verici konuşmaların yer alacağı, teknoloji sunumlarının yapılacağı ve girişimcileri yatırımcılarla buluşturacak etkinliğe katılmak için tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>